در میهمانی دلژین

همه چیز ارگانیک و باب میل شما سرو می شود

درباره دلژین

صنایع غذایی نوشا دل آرام با برند تجاری "دلژین" فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده و با ارائه محصولات ارگانیک و باکیفیت، در نظر دارد در حفظ سلامت مشتریان خود سهیم باشد. دلژین ارائه دهنده انواع چای و دمنوش های خوشمزه و مقوی می باشد.

این کارخانه در حال حاضر دارای چند خط تولید و بسته بندی، از جمله چای خشک، عسل، زعفران، ادویه و ... بوده که هر خط دارای نیروی های مجرب می باشد. نیروهای موجود در این کارخانه در سه شیفت کاری مشغول خدمات رسانی به مشتریان عزیزمان می باشند و در تلاش هستند تا بهترین محصول را ارائه دهند.

این شرکت در نظر دارد به منظور دسترسی بهتر و خرید توام با رضایت مشتریان، محصولات خود را در فروشگاه های بزرگ پخش و به فروش برساند. در حال حاضر محصولات دلژین را می توان از فروشگاه های زنجیره ای شهروند تهیه نمود.دلژین با دارا بودن تجهیزات لازم و نیروهای کارامد، آمادگی خود را برای همکاری با سازمان های دیگر اعلام می دارد و حاضر به پذیرش سفارشات بسته بندی و پکیج محصولات دیگر شرکت ها می باشد.

دلژین یک فنجان سلامتی​

درباره دلژین

چگونه می توانیم با شما همکاری کنیم

همکاری با سازمان ها

دلژین با دارا بودن تجهیزات لازم و نیروهای کارامد، آمادگی خود را برای همکاری با سازمان های دیگر اعلام می دارد و حاضر به پذیرش سفارشات بسته بندی و پکیج محصولات دیگر شرکت ها برای تمامی مناسبت ها می باشد.

همکاری با فروشگاه‌های زنجیرای معتبر

این شرکت در نظر دارد به منظور دسترسی بهتر و خرید توام با رضایت مشتریان، محصولات خود را در فروشگاه های بزرگ پخش و به فروش برساند. در حال حاضر محصولات دلژین را می توان از فروشگاه های زنجیره ای شهروند تهیه نمود.

تولید سفارشی با برند خودتان

محصولات دلژین با دارا بودن مجوزها و استانداردهای لازم از جمله سازمان غذا و دارو، وزارت بهداشت و همچنین نشان استاندارد کالا، کیفیت و سلامت کالاهای خود را تضمین می کند و آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

تیم ما در تلاش است تا شما بهترین ها را نوش جان کنید

محصولات دلژین با دارا بودن مجوزها و استانداردهای لازم از جمله سازمان غذا و دارو، وزارت بهداشت و همچنین نشان استاندارد کالا، کیفیت و سلامت کالاهای خود را تضمین می کند.

با دلژین در ارتباط باشید

با کلیک بر روی دکمه روبرو راه های ارتباطی با تیم دلژین را مشاهده نمایید.

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس
منوی اصلی x
X