درباره ما

__________________________________________________  

جورج سارتون یکی از بزرگترین مورخان علم در مورد شناخت گیاهان دارویی در کتاب تاریخ علم چنین می نویسد :

"اين معرفتي است كه از راه تجربه، مربوط به زمانهاي بي نهايت دراز به دست آمده و با آزمايش وخطا صدها وهزاران سال پي درپي ادامه يافته است. اين امكان در حال حاضر وجود ندارد كه دانسته شود چگونه چنين تجربه هاي نامعلوم و تصادفي اين اندازه دنباله پيداكرده و نتايج آن از نسلي به نسلي ديگر انتقال يافته است، ولي قدر مسلم اينست كه نياكان انسانها پيش از تاريخ همچون مردم ابتدايي كه امروز مي توان آنان را مشاهده كرد،گياهان و چيزهاي ديگر را مورد آزمايش قرار ميداده و بر حسب سود و زيان آنها را به اقسام گوناگون تقسيم مي كرده اند".

وچه خوش می گوید ابو علی سینا : تجربه بالاتر از علم است


کیسه های حاوی دمنوش دلژین با کیفیت بالا با استاندارد کلاس غذایی و از مواد اولیه ذرت و سیب زمینی ساخته می شود. در مقابل حرارت مقاوم و 100% برگشت پذیر به طبیعت می باشد.

پوشش اولیه دمنوش های دلژین از نوع کاغذ کرافت و رنگ و چاپ آن از جوهر NON-TOXIC کشور ژاپن که مناسب مواد غذایی، فاقد آلودگی و باکتری است، می باشد.

مجموعه دلژین با کسب تجارب گوناگون از زمان تاسیس و تحقیقات گسترده در زمینه تولید به بهترین نوع از لحاظ کیفیت محصول دست یافته و برای هرچه بهتر شدن و ورود به بازار های تجاری جهان اهداف خود را پایه ریزی کرده است.

برای نیل به این اهداف به تمامی نظرات شما همراهان که صادقانه ما را همراهی می کنید نیازمندیم.


نام شرکت : صنایع غذایی نوشا دل آرام

نوع فعالیت : بسته بندی چای و تولید دمنوش های گیاهی

آدرس : استان البرز ، شهرستان نظرآباد ، شهرک صنعتی نظرآباد ، میدان فن آوری ، خیابان سپیدار ، قطعه G10

آدرس سایت :www.deljin.ir

گواهینامه ها و افتخارات

دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان